MARY STEPHENS. 'BIKUDEN' VANDFARVE.

2661807. MARY STEPHENS. 'BIKUDEN' VANDFARVE.

En indrammet akvarel med titlen 'The Beehive' signeret af M. Stephens, rammestørrelse 47 x 36,5 cm.

Mindre ridser og gnidninger på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 396