SOFABORD, moderne design, 20. århundrede.

266171. SOFABORD, moderne design, 20. århundrede.

Træplade, midterste del i marmor.
Krom ramme. Signeret MM / 2.
Diameter 99 cm Højde 51 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Krom ramme. Signeret MM / 2.
Diameter 99 cm Højde 51 cm.

Alders slid.

Antal besøg: 668