FILMISAR, Sæt samlerbilleder, 1950'erne/60'erne/70'erne.

2660618. FILMISAR, Sæt samlerbilleder, 1950'erne/60'erne/70'erne.

Filmisar, 1950'erne, blandede serier, herunder nogle Elvis Presley og Brigitte Bardot.
Film og samleobjekter fra 60'erne/70'erne, herunder Tintin, Kojak, Abba, Fantomet, Smølferne, biler, hockey, Star Wars mv. Album "Hockey-VM 81" med indsatte samlerbilleder, ikke komplet.
Flykort 50'erne/60'erne.
Fantomsamlerserien nr. 1-98 (nr. 83 og 84 mangler).

Varieret Brugsslitage. Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Flykort 50'erne/60'erne.

Antal besøg: 830