LUFTRIFLE, Slavia 620, Tjekkiet.

2659672. LUFTRIFLE, Slavia 620, Tjekkiet.

Længde 108 cm.

Brugsslitage, rustangreb, mærker, ridser, uafprøvet funktionsgaranti ydes ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 108 cm.

Antal besøg: 1.896