GERHARD LUNDBERG. "Käringön". Olie på lærred, signeret.

26596. GERHARD LUNDBERG. "Käringön". Olie på lærred, signeret.

80x109 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

80x109 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 8.337