KAFFESERVICE 3 dele, NS, stemplet, Gust Eriksson Eskilstuna Gense.

265808. KAFFESERVICE 3 dele, NS, stemplet, Gust Eriksson Eskilstuna Gense.

kaffekande højde 27 cm, flødekande højde 11,5 cm sukkerskål højde 15 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 11.484