UDSIGNSKAB, 2 stk, 1900-tallet.

265807. UDSIGNSKAB, 2 stk, 1900-tallet.

Stor bar med belysning. Længde 35, dybde 24, højde 26 cm. Vinkælder, længde 26, dybde 11, højde 22 cm.

Transformer mangler. Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 989