THOMAS SABO. RING, SØLV MED 102 STEN.

2658015. THOMAS SABO. RING, SØLV MED 102 STEN.

Stemplet TS 925.
Størrelse 18mm/56.

Mindre ridser efter brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet TS 925.
Størrelse 18mm/56.

Mindre ridser efter brug.

Antal besøg: 327