Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Legetøj
MODELBIL, metalplade, Politibil Oldsmobile, Chiko fremstillet i Japan. Midten af det 20. århundrede.
265786. MODELBIL, metalplade, Politibil Oldsmobile, Chiko fremstillet i Japan. Midten af det 20. århundrede.
Længde 33 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Længde 33 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Stadsauktion Sundsvall
Antal besøg:
3.112