UNIFORM og HAT, jernbanen, første del af det 20. århundrede.

26567. UNIFORM og HAT, jernbanen, første del af det 20. århundrede.

Frakke model. Forgyldte knapper og guldbroderet krave.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Antal besøg: 1.420