GULV POTOGEN LAMPE, messing og glas, 20. århundrede.

265645. GULV POTOGEN LAMPE, messing og glas, 20. århundrede.

Højde 155 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 155 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 610