SOFABORD, Masur birk, sidste halvdel af det 20. århundrede.

2656201. SOFABORD, Masur birk, sidste halvdel af det 20. århundrede.

Højde 54,5 cm Længde 130 cm Bredde 80 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 512