BARBRO DANIELSSON. "Mod Østersøen II", Olie på Panel, signeret BMD.

265557. BARBRO DANIELSSON. "Mod Østersøen II", Olie på Panel, signeret BMD.

53 x 21 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

53 x 21 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.829