BARNEVOGN, 18/1900-tallet.

BARNEVOGN, 18/1900-tallet.
2655134. BARNEVOGN, 18/1900-tallet.

Højde ca 135cm Bredde ca 115cm Dybde ca 50cm.

baldakin revet og tør, ridser, slidt, gummihjul mangler, lidt vaklende.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 587