Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Grafik
YASSE TABUCHI. Komposition, farvelitografi nr. 665/2500, Signeret i trykket Tabuchi.
265506. YASSE TABUCHI. Komposition, farvelitografi nr. 665/2500, Signeret i trykket Tabuchi.
24x42 cm.
Vis hele teksten
Lidt gulnet.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
24x42 cm.
Vis hele teksten
Lidt gulnet.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
1.631