BRITA DE LA COUR. BLOMSTER STILLEB.

2654940. BRITA DE LA COUR. BLOMSTER STILLEB.

Signeret, dateret -71 olie på lærred 59x54 cm.

Noget rammegnidning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Noget rammegnidning.

Antal besøg: 461