TOMMASO BARBALONGA. Olie på lærred, signeret.

265485. TOMMASO BARBALONGA. Olie på lærred, signeret.

Blomster stilleben.
Ca. 68x49 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Blomster stilleben.
Ca. 68x49 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.215