SØJLEBORD.

SØJLEBORD.
2654667. SØJLEBORD.

Højde ca 64cm Bredde ca 110cm Dybde ca 71cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!
2654667. SØJLEBORD.

Antal besøg: 338