PISTOL, 1800-tallet.

PISTOL, 1800-tallet.
2654222. PISTOL, 1800-tallet.

Længde ca 24 cm. Træ og metal.

Brugsslitage, arbejder halvt og fuld spænding, lidt hårdt. Senere skrue. Løs del ved ramme. Ladestik mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
2654222. PISTOL, 1800-tallet.

Antal besøg: 666