BORD, Alsterbro Møbler.

BORD, Alsterbro Møbler.
2654024. BORD, Alsterbro Møbler.

Med 2 indsatsplader á 50 cm Diameter: 110 cm, højde: 74 cm. Længde med tillægsplader: 210 cm.

Brugsslitage. Ridser. Større mærker på én indstiksskive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 698