LÆNESTOL, Bröderna Andersson, Ekenässjön, 1960'erne.

265383. LÆNESTOL, Bröderna Andersson, Ekenässjön, 1960'erne.

Lænestol, ryghøjde 100, sædehøjde 42 cm.

Nakkepude mangler, nitter forbliver bag på ryglænet, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.999