KNALLERT, Honda, 49cc, 1963.

KNALLERT, Honda, 49cc, 1963.
265208. KNALLERT, Honda, 49cc, 1963.

Ikke i køretøjets register.

Brugsslitage, motor i gang, ikke funktionstestet, sadel med revner, tapet forlygte, detaljer mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke i køretøjets register.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 3.721