2651745. THIBOUVILLE FRERES, KLARINET.
En Thibouville Freres klarinet, den er i sin originale æske og den kommer med et lille nodestativ til at fastgøre til instrumentet.. Korkpakningerne ser ud til at trænge til udskiftning.
Størrelsen på æsken er: højde ca 10 cm, længde ca 38 cm, bredde ca 18 cm.
Brugt Brugsslitage, pakningerne skal udskiftes, misfarvning og ridser. Se billederne.