EN AVISÆSKE af EG.

EN AVISÆSKE af EG.
2651727. EN AVISÆSKE af EG.

med et udskåret dekorativt håndtag, højde 55 cm, bredde 40 cm.

generel slitage, skrammer og stød, falmning og misfarvning fremstår godt.

Få foretaget en gratis vurdering!
2651727. EN AVISÆSKE af EG.

Antal besøg: 330