ULF EKLUND, RETSER, TO DELE.

ULF EKLUND, RETSER, TO DELE.
2650079. ULF EKLUND, RETSER, TO DELE.

"Udbruddet fra Ven". Motiv med Tycho Brahe. Signeret, nummereret 33/100 og dateret 1999. Arkmål: ca 49 x 39 cm. Rammemål: ca 80 x 70 cm.

"Tychos rejse". Abstrakt motiv med Tycho Brahe. Signeret, nummereret 17/100 og dateret 2006. Arkmål: ca 70 x 23,5 cm. Rammemål: ca 101,5 x 54 cm.

Rammeglas med lille ridse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammeglas med lille ridse.

Antal besøg: 362