SPISESKAB, mahognifiner, første halvdel af det 20. århundrede.

264971. SPISESKAB, mahognifiner, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde 173 cm. Dybde 50 cm. Længde 108 cm.

Stort slid, pletter og ridser. En sidekrone løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.034