KUNSTGLAS, 3 dele, Erik Höglund og Orrefors.

264955. KUNSTGLAS, 3 dele, Erik Höglund og Orrefors.

Vase, blåt glas, signeret H 850/110. Højde 13,5 cm. Mærket Boda Sweden Erik Höglund.

Vase, mærket Orrefors. Højde omkring 23.
Skål, mærket Orrefors. Højde 9 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.087