VETTAR, 2 stk, malet træ, 20. århundrede.

264901. VETTAR, 2 stk, malet træ, 20. århundrede.

Ejder hun og han, længde 40 hhv. 41 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.303