Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Malerie
CARL ERIK HAMMAREN. "Solgator II", olie på lærred, signeret CEH.
264886. CARL ERIK HAMMAREN. "Solgator II", olie på lærred, signeret CEH.
60 x 49 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
60 x 49 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
4.063