ASHLEY BRYANT. BEGRÆNSET UDGAVE VANDFARVE.

2646901. ASHLEY BRYANT. BEGRÆNSET UDGAVE VANDFARVE.

En indrammet limited edition 289/850 akvarel af en flodscene signeret Ashely Bryant, rammestørrelse 48 x 38,5 cm.

Under glas, uundersøgt ud af glaseret ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.072