Påfugl, metal dekoreret med sten, 20. århundrede.

264687. Påfugl, metal dekoreret med sten, 20. århundrede.

Højde ca. 23 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 23 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 657