FORLÆGSSOFA, 1800-tallet og STOLE, 4 stk, 1920-tallet.

26465. FORLÆGSSOFA, 1800-tallet og STOLE, 4 stk, 1920-tallet.

Sofa fineret med valnød. Pink stribet kjole. Længde 212 cm.
Ege stole. Pink stribet kjole.

Slitage og finerskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og finerskader.

Antal besøg: 1.079