HERREUR, Chronograph, Charles Conrad, Air Commander.

2646136. HERREUR, Chronograph, Charles Conrad, Air Commander.

I æske. Kvarts. Ca. 40 mm.

Brugsslitage. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti. Emblem på sag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

I æske. Kvarts. Ca. 40 mm.

Antal besøg: 1.998