P. BELLIDO. Ingen titel.

P. BELLIDO. Ingen titel.
2645906. P. BELLIDO. Ingen titel.

Mixed media på papir Signeret og dateret 1998 70x52 cm.

I god stand. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 243