SPISEBORD med 2 indsatser.

SPISEBORD med 2 indsatser.
2644726. SPISEBORD med 2 indsatser.

Højde ca 72cm Bredde ca 135cm Dybde ca 85cm Indlægsplader ca 57cm x 2.

Brugsslitage, ridser & mærker, der mangler en pind under bordpladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 834