VÆGUR, messing, 20. århundrede.

2644510. VÆGUR, messing, 20. århundrede.

Monteret på træplade.
Ca. 90 mm, eksklusiv plade.

Brugsslitage. Ikke funktionelt testet, ikke fuldt gennemgået, ingen funktionsgaranti ydet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Monteret på træplade.
Ca. 90 mm, eksklusiv plade.

Antal besøg: 482