ADOLPHE MOURON CASSANDRE. EFTER. Litografisk farvetryk, signeret med tryk.

264413. ADOLPHE MOURON CASSANDRE. EFTER. Litografisk farvetryk, signeret med tryk.

"Dubonnet" Ca. 30x22 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

"Dubonnet" Ca. 30x22 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.238