STOL, træ, første del af det 20. århundrede.

2643873. STOL, træ, første del af det 20. århundrede.

Malet i hvid tone.
Ryghøjde 83, sædehøjde 48 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Malet i hvid tone.
Ryghøjde 83, sædehøjde 48 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 223