OKÄND KONSTNÄR. olie på lærred.

264343. OKÄND KONSTNÄR. olie på lærred.

Interiør med kvinder, usigneret, 49x42 cm.

Dug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dug.

Antal besøg: 1.027