OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, signeret Birks.

264268. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på lærred, signeret Birks.

38 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

38 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 3.522