OVERFLØDIGHEDSHORN I UDSKÅRET OVERFORGYLDT TRÆ.

2642032. OVERFLØDIGHEDSHORN I UDSKÅRET OVERFORGYLDT TRÆ.

Med en bue dekoreret med ruller.
73,5x50x8 cm.

Små fejl i pudsningen.

Få foretaget en gratis vurdering!

73,5x50x8 cm.

Små fejl i pudsningen.

Adresse

Santaló 9
08021 Barcelona
Spanien

Placering
Estantería 6.2
Antal besøg: 168