KARL-EINAR ANDERSSON. "Kristi gave". Mixed media, monogram signeret og dateret 56.

264150. KARL-EINAR ANDERSSON. "Kristi gave". Mixed media, monogram signeret og dateret 56.

Ca. 18x13,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 18x13,5 cm.

Antal besøg: 3.670