OWE ZERGE. Nøgenstudie. Blyant, signeret.

264057. OWE ZERGE. Nøgenstudie. Blyant, signeret.

Bladmål ca: 23,5 x 39,5 cm.

Mindre ridser og håndteringsfolder.

Kunstner/designer

Owe Zerge (1894–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladmål ca: 23,5 x 39,5 cm.

Kunstner/designer

Owe Zerge (1894–1983)

Antal besøg: 16.778