BYTTETEGNINGER, 3 stk, signeret Alexander R -87.

264038. BYTTETEGNINGER, 3 stk, signeret Alexander R -87.

30x22 cm, signeret 27x21 cm, signeret og dateret 15x11 cm, signeret og dateret.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 621