FOTORAMME, messing, neo-rokoko, omkring 1900.

264002. FOTORAMME, messing, neo-rokoko, omkring 1900.

Ca. 29x15 cm.

Brugsslitage. Glas mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 29x15 cm.

Brugsslitage. Glas mangler.

Antal besøg: 973