Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Kunst
Malerie
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskab, olie på Panel, signeret Ef. Rohde.
263950. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vinterlandskab, olie på Panel, signeret Ef. Rohde.
24 x 40 cm.
Vis hele teksten
Alders slid.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
24 x 40 cm.
Vis hele teksten
Alders slid.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
616