HYLDESYSTEM, snoremodel, delvist Nils Strining, 1900-tallet.

263945. HYLDESYSTEM, snoremodel, delvist Nils Strining, 1900-tallet.

Bestående af: 2 skabssektioner, avishylde, 4 + 2 + 3 + 2 hylder, 2 + 2 + 3 + 1 ender, hyldens længde 40 - 80 cm.

Slitage, mærker, ridser, finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 958