LENNART ÅSLING. Olie på Panel. "Cliffs", signeret-59.

26392. LENNART ÅSLING. Olie på Panel. "Cliffs", signeret-59.

70 x 73 cm.

Lidt plettet.

Få foretaget en gratis vurdering!

70 x 73 cm.

Lidt plettet.

Antal besøg: 1.339