BALLOGRAPH, to kuglepenne og to blyanter.

2638573. BALLOGRAPH, to kuglepenne og to blyanter.

1 kuglepen og en blyant, Signum, sølv.
Længde: ca 13,5 og 14 cm.
1 kuglepen og en blyant, Signum, forgyldt. Længde ca 13,5 x 14 cm.
Etui medfølger.

Brugsslitage, buler, Ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde: ca 13,5 og 14 cm.
Etui medfølger.

Antal besøg: 448