ET NATHAN 'SQUARES' 5704 MODEL TEAK TELEFONBORD.

2637462. ET NATHAN 'SQUARES' 5704 MODEL TEAK TELEFONBORD.

Midten af det 20. århundrede, monteret en enkelt friseskuffe og polstret sæde over et arrangement af skuffer og et skab.
56 cm høj x 91 cm bred x 37 cm dyb.

Områder udskåret bagtil.
Let misfarvning med alderen.
Enkelte mindre stød og mærker.
Indtræk let mærket og slidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Områder udskåret bagtil.
Let misfarvning med alderen.
Indtræk let mærket og slidt.

The Auction Hub
Antal besøg: 358