2637462. ET NATHAN 'SQUARES' 5704 MODEL TEAK TELEFONBORD.
Midten af det 20. århundrede, monteret en enkelt friseskuffe og polstret sæde over et arrangement af skuffer og et skab.
56 cm høj x 91 cm bred x 37 cm dyb.
Områder udskåret bagtil.
Let misfarvning med alderen.
Enkelte mindre stød og mærker.
Indtræk let mærket og slidt.
Områder udskåret bagtil.
Let misfarvning med alderen.
Indtræk let mærket og slidt.